KARTON MİNİMON OYUNCAK MAKET ŞABLONU

Karton minimon oyuncak maket şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde çocuklarınıza oyuncak minimonlar yapabileceksiniz. Daha önce de keçe minimon oyuncak yapmak için güzel paylaşımlarım olmuştu. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan maket çalışmalarını da yine sitemizde kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmaları sayesinde sizde çocuklarınızla çok güzel oyuncak maketler yapabileceksiniz. Sitemizdeki tüm maket çalışmaları özenle seçilmiş çalışmalardan oluşuyor.

Bu yüzden keyif alarak maket oyuncakları yapabileceğinizi söylemek isterim. Karton minimon yapmak için paylaştığım çalışma da tek yapmanız gereken şablonu çıktı alıp, kalınca bir karton üzerinden taslağını çıkartıp kesmek ve birleştirmek.

Önerim ise A3 kağıdına çıktısını alıp, renkli olarak çocuklarınızla kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu tür çalışmalar sayesinde çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmuş olacaksınız.

 
 

Evde kolay yapılan karton oyuncak çalışmaları ile sizde kısa sürede çok güzel maket oyuncaklar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-minimon-oyuncak-maket-sablonu

 

KARTON EV MAKETLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton ev yapımı, karton maket ev ve karton maket ev nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir