Karton Minimon Oyuncak Maket Şablonu

Evde kartondan minimon oyuncak yapmak için daha önce çok güzel paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda da sizlere evde kartondan minion oyuncak yapmak için çok güzel maket şablonunu paylaştım.

Yapımını kolaylıkla yapabileceğinizi söyleyebilirim. Öncelikle bu güzel çalışmada paylaştığım şablonu bir flash diske yükledikten sonra kırtasiyeye götürüp kalın karton üzerine çıktısını alabilirsiniz.

Birkaç tane alırsanız hepsini evinize geldiğinizde makas ile kesip, işaretli yerlerden yapıştırıcı ile yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu sayede evinizde kartondan minimon oyuncak yapmış olacaksınız.

Fazla çıktı almanızın amacı, yanlışlıkla kesmeniz veya yanlış yapmanız durumunda yedek minimon şablonlarından yararlanmak. Evde kartondan minimon oyuncak maket şablonu için resimli örnek ise şöyle ;

 
 

karton-minimon-oyuncak-maket-sablonu

source : http://www.paper-toy.fr/2013/08/18/papertoys-minions/

 

Kartondan Tosbağa Araba Maket Şablonu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde araba maket şablonu, evde kartondan araba maketi ve evde kartondan araba yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir