KARTON TOP SARKAÇ SÜS YAPMAK ŞABLONLU

Karton top sarkaç süs yapmak için paylaştığım şablondan yararlanarak sizde bu güzel süs çalışmasını yapabilirsiniz. Karton sarkaç top süs yaparak sizde bu güzel süs çalışması ile doğum günü, eğlence veya etkinliklerde kartondan fırfır süsler yapabilirsiniz.

Anlatımlı süs çalışmalarını sitemizde kağıt karton kategorisinde bolca bulabilirsiniz. Kartondan yapılan sarkaç top süs çalışmalarından yararlanarak sizde evinizi süslerken eğlenebilirsiniz.

Çocuklarınızla birlikte yapabilir ve anlatımlı karton süs çalışmalarını sarkaç olarak çocuk odalarına da asabilirsiniz. Kolay yapılan sarkaç karton süs çalışmaları ile bu tür çalışmaları fazla fazla yapıp satabilirsiniz.

Satarak para kazanabileceğiniz site üzerindeki çalışmalar sayesinde sizde karton sarkaç süsler yaparak evinizi güzelleştirebileceğiniz gibi komşularınıza da hediye olarak sunabilirsiniz. Önemli eğlencelerde süs olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

karton-top-sarkac-sus-yapmak-sablonlu

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir