Kartondan Gemi Modeli

Kartondan Gemi

Kartondan yapılmış bir gemi örneği, bu örneğe göre sizlerde kartondan gemiler yapabilirsiniz. İlerleyen yazılarımızda sizlere kartondan gemi yapılışı ile ilgili paylaşımlarda bulunacağız. Çocuklarla vakit geçirmeyi seviyorsanız, mutlaka bu güzel karton gemi maket çalışmasını onlarla yapmayı deneyin. Hem eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz.

 
 

Hem de çocuklarınıza el becerilerini geliştirmelerinde katkı sağlamış olursunuz. Kartondan nasıl maket gemi yapılır diyorsanız altta resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Yine anlatımlı videoları buldukça yazıya ekleyeceğimi de söylemek isterim. Sitemizde kartondan araba yapmak, karton maket ev yapımı ve daha birçok karton maket oyuncak yapımıyla alakalı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızı mutlu etmek için sitemizi bir kurcalayın isterseniz, kolay gelsin.

 

Örgü Çanta Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. nasıl örgü çanta yapılır, örgü çanta nasıl yapılır ve örgü çanta örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir