Kartondan Kedi Nasıl Yapılır – Resimli Anlatım

Kartondan Kedi Nasıl Yapılır – Resimli Anlatım

Kartondan yapılan çalışmaları daha önce geniş bir şekilde paylaşmıştım. Bu makalemde de yine sizlere kartondan kedi nasıl yapılır? bununla ilgili güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kartondan kedi yapılışını daha önce sizlere normal karton ile yapılışını gösteren bir çalışma ile paylaşmıştım. Bu yazımda ise tuvalet kağıdı rulosundan kedi yapılışını anlatan resimler göstereceğim.

Adım adım resimli anlatımdaki sıralamayı takip ederek sizde kartondan kedi figürü yapabilirsiniz. Yaptığınız karton kedi figürlerini süslemelerde veya çocuklarınıza oyuncak olarak yapabilirsiniz. Kartondan oyuncak yapımı ile ilgili diğer detaylı çalışmalara sitemizde yer alan kağıt karton kategorisinde bulabilirsiniz. Kartondan oyuncak yaparak çocuklarınızı hem eğlendirebilirsiniz. Hem de değişik karton çalışmaları ile evinize küçük minyatür karton çalışmalar yapabilirsiniz. Yine maket çalışmalarını seviyorsanız sitemizde yer alan maket kategorisine de göz atmanızı öneririm.

 
 

Malzemeler ;

  • tuvalet kağıdı rulosu veya benzer karton.
  • yapıştırıcı.
  • boya.
  • makas.

Tüm malzemeleri bir araya getirdikten sonra ilk olarak kartonun üzerinde kedinin yüzünü çiziyoruz. Ardından karton üzerinde çizili yerlerden kedinin şablonu sadece üst kısmı kesiliyor. Kestikten sonra kediyi boyayıp çalışmayı tamamlayabilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz gibi çalışma harika bir şekilde tamamlanmış ve sonuçlanmış. Kartondan bu tür çalışmaların yapıldığı projeleri sürekli olarak karton kategorisinde paylaşıyorum. Sizde bu tür çalışmalar yapabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://krokotak.com/2015/06/an-empty-paper-roll-coloring-cat/

 

Bayan Pijama Takımları ve Gecelik Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bayan pijama takımları, gecelik modelleri ve tarzgo.com hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir