Kartondan Kırmızı Başlıklı Kız Maketi Yapmak

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bir karton oyuncak çalışması paylaştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde kartondan kırmızı başlıklı kız maketi yapmak isteyenler için hazır kalıplar halinde ve sadece makas ile kesmeniz gereken güzel bir şablon paylaştım.

Makas ile kestikten sonra delikleri de kesip, içinden ip geçirerek kırmızı başlıklı kız kuklası yapmak isteyenler kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirler. Evde kartondan kukla yapmak için daha önce buna benzer bir çalışma paylaşmamıştım.

Bu güzel çalışmayı yapıp kartondan kırmızı başlıklı kız sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Evde kartondan kolay yapılan sarkaç süs çalışmaları gibi bunu da yine resimli anlatımdaki gibi şablonu karton üzerine çıktısını hazırlayıp, makas ile kestikten sonra ister ip ile isterseniz yapıştırarak sarkaç süs çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kartondan kırmızı başlıklı kız kuklası yapmak için resimli örnek ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kartondan-kirmizi-baslikli-kiz-maketi-yapmak

source : http://www.etsy.com/listing/71428662/little-red-riding-hood-jointed-paper

 

Karton Minimon Oyuncak Maket Şablonu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit minimon oyuncak yap, evde kartondan minimon yap ve evde kartondan minion yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir