KARTONDAN KOLAY EV MAKETİ YAPMAK

Kartondan kolay ev maketi yapmak için paylaştığım çalışma hem şablon içeriyor. Hem de nasıl yapıldığı adım adım belirtilmiş. Sizde evde karton koliden maket ev yapabilirsiniz. Bu tür ev maketlerini çocuklarınıza oyuncak olması amacıyla düşünebilirsiniz.

Yada çok güzel maket karton ev yapıp evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Maket ev yaparak içine süs veya mumluk koyup, evinizde dekoratif bir eşyaya da dönüştürebileceğinizi söyleyebilirim. Bu tür çalışmaları her zaman sitemizde ” Dekorasyon ” kategorisinde paylaşmıştık.

Bu yazımda da paylaştığım çalışma da maket ev yapmak isteyen babalar için çocuklarına kolayca oyuncak maket ev yapabilmeleri için şablonlu bir çalışma paylaştık. Daha önceki paylaştığımız çalışmalara benzese de hem şablonu var. Hem de nasıl yapıldığı adım adım belirtilmiş.

 
 

Aşama aşama nasıl yapıldığını resimlerden kavrayarak sizde evinizde karton kutudan çok güzel maket evler yapabilirsiniz. Önerim dışını desenli kitap kaplığı ile kaplamak daha sonra birleştirmek. Ancak önce evin iskeletini oluşturmanız gerekiyor. Bu işlemi de alttaki şablondan yararlanarak yapabilirsiniz.

Ezbere kartondan ev yapmak her zaman zordur. Ama bu tür şablonlar sayesinde adım adım ne yapmanızı söyleyen çalışmalarla çok güzel maket ev projeleri yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-kolay-ev-maketi-yapmak

source

 

ANLATIMLI KEÇEDEN SARKAÇ MUMLUK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım keçe mumluk sarkaç yapmak, anlatımlı keçe sarkaç mumluk nasıl yapılır ve anlatımlı keçeden mumluk yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir