KARTONDAN MAKET SİRK YAPMAK

Kartondan maket sirk yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak çocuk odalarını süsleyebilir veya sarkaç süsler yapabilirsiniz. Kartondan sirk maketi yaparak çocuklarınızı mutlu edeceğinizi söyleyebilirim.

Odalarında sirk maketini gördüklerinde hem güzel bir güne başlayacaklar. Hem de süs olarak yaptığınız maket sirk çalışmasındaki ışıklandırma ile gece huzurlu uyuyacaklar. Çocuk odalarında ki oyuncaklar çoğu zaman çocukların rüyasına girmekte ve hayal kurmaktadırlar.

Bu tür güzel süs maket oyuncaklarla onların hayallerini daha da güzel süslemelerine de yardımcı olmuş olursunuz. Sitemizde yer alan maket kategorisinde ki çalışmaları mutlaka inceleyin.

Çocuk odasını süsleme veya diğer maket çalışmalarını da beğeneceğinizi düşünüyorum. Hem yapımı kolay, hem de anlatımlı maket çalışmaları ile çocuk odasına sarkaç süs veya maket süsler yapabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı maket çalışmaları sayesinde keyifli zamanlar geçirebileceğinizi de söylemek isterim. Kartondan maket sirk yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmanın anlatımı ise şöyle ;

source

kartondan-maket-sirk-yapmak

 

ANLATIMLI TIĞ İŞİ BATTANİYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım tığ işi battaniye, anlatımlı tığ işi battaniye ve kolay tığ işi battaniye hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir