KARTONDAN MARİO MANTAR MAKET YAPMAK

Kartondan mario mantar maket yapmak için paylaştığım bu güzel örneği kullanabilirsiniz. Kartondan maket yapmayı sevenlerdenseniz, paylaştığım kendin yap çalışmasını çıktı aldıktan sonra kolayca yapabilirsiniz. Bu mantarı daha çok atari oyunu olan ” Mario ” adlı güzel oyundaki bir karakter veya simge olarak hatırlayacaksınız.

Mantar süs veya kartondan mantar maket yapıp evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Hatta çocuk odasına sarkaç süs olarak yapmanızı da tavsiye ediyorum. İnanın yapıp tamamladıktan sonra çok güzel bir görüntü verecek. 3 Boyutlu gözüktüğü için kesinlikle yapmanızı da tavsiye ediyorum.

Sitemizde birçok oyuncak için maket ve şablonlara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın altında karşınıza oyuncak maket şablonları ve örnekleri çıkacak.

 
 

Onları da inceleyerek çocuklarınızın beğendiği bir tanesini yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve klasik mario oyunundan hatırlayacağınız sevimli mantar maket şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-mario-mantar-maket-yapmak

 

TIĞ İŞİ KARE BATTANİYE ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi battaniye motifleri, tığ işi battaniye örneği ve tığ işi kare battaniye hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir