Kartondan Minibüs Oyuncak Maket Şablonu

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Daha çok çocuklarınızla yapabileceğiniz eğlenceli çalışmada kartondan minibüs oyuncak maket şablonu yer alıyor.

Bilgisayarınızdan çıktısını aldıktan sonra kartonun üzerine yapıştırıp, daha sonra maket bıçağı veya makas ile ilgili yerlerden kesmeniz yeterli olacaktır.

Bu güzel çalışmayı yaparken yapıştırıcı, uhu veya benzeri tutkal, makas yeterli olacaktır. Dilerseniz şablonu kırtasiyelerde kalın kartona çıktı olarak da aldırabilirsiniz.

Bu sayede gerçek maket şablonuna sahip olmuş olursunuz. Birkaç adet bastırıp, evde çocuklarınızla tekrar tekrar hata yapsanız da doğru şekilde tamamlayabilirsiniz.

 
 

Bu tür çalışmaları çocuklarınız çok seveceğini düşünüyorum. Hatta sitemizde maket işleri bölümünde bu tür çalışmaları sürekli paylaşıyorum. Şimdi sizleri kartondan minibüs oyuncak maket şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-minibus-maket-sablonu

source : https://tr.pinterest.com/pin/527976756295504965/

 

Evde Keçeden Baykuş Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. baykuş oyuncak keçeden, evde kolay baykuş magnet yap ve evde kolay keçe baykuş hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir