KARTONDAN MİNİK EVLER YAPMAK

Kartondan minik evler yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede evinizde yapabilirsiniz. Evinizde minyatür ev yapmak veya bu tür minyatür projeler yapıyorsanız, bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Karton minik ev yapımıyla ilgili paylaştığım çalışma sayesinde sizde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Kendin yap çalışması olarak beğeneceğiniz bu güzel çalışmayı kendinize göre geliştirebilirsiniz. Daha değişik karton maket ev yapımı olarak kendinize göre tasarlayabilir veya geliştirebilirsiniz.

Kartondan minik ev yaparak evinizde süs mahiyetinde de kullanabilirsiniz. Minyatür oyuncak yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Daha önce kartondan maket araba yapmak veya karton maket ev yapımıyla ilgili birçok çalışma paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

 
 

Anlatımlı karton çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hem kolay yapımı sayesinde kısa sürede yapabilirsiniz. Hem de karton gibi kolay bulunur malzemeler sayesinde çok uyguna güzel oyuncaklar yapmış olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-minik-evler-yapmak

 

YÜN İPTEN BÜYÜK PONPON TOP YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay ponpon top yapmak, yün iple ponpon nasıl yapılır ve yün iple ponpon top nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir