Kartondan Timsah Maketi Yapmak

Evde kartondan timsah maketi yapmak için paylaştığım resimli şablonda kolay timsah yapılışı için şablon verilmiş. Şablonu bilgisayarınızın yazıcısı varsa çıktısını alıp, kartonun üzerine yapıştırarak da bu güzel oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz.

Eğer bu imkana sahip değilseniz, kırtasiye de sitemizin bu sayfasını açarak çıktısını hem renkli hem de kalın kartona çıktı olarak alabilirsiniz. Yine kırtasiyeden makas, tutkal aldıktan sonra evinizde kolaylıkla belirtilen yerlerden kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Kartondan timsah maketi yapmak için paylaştığım şablon hazır ve yapmanız gereken tek şey kesip, tutkal ile yapıştırmak. Bu sayede maket timsah oyuncak sahibi olmuş olacaksınız. Bu tür çalışmaları çocuklarınızla veya onların yanında yaparsanız hem eğlenmelerini sağlarsınız.

 
 

Hem de onların el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Şimdi sizi kartondan timsah maket oyuncak yapmak için resimli şablon ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-timsah-maketi-yapmak

source : http://www.flickr.com/photos/taffeta/6875369379/

 

Kartondan Kırmızı Başlıklı Kız Maketi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi kağıdından kırmızı başlıklı kız yap, evde kırmızı başlıklı kız oyuncak yap ve karton kırmızı başlıklı kız şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir