Kartondan Tosbağa Araba Maket Şablonu

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenerek yapacağınız maket işleri kategorisi için güzel bir maket çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde kartondan tosbağa araba maket şablonu arayanlar bu güzel çalışmayı yapmak için bilgisayarlarından çıktı aldıktan sonra kartonu makas ile kesip yapıştırıcı yardımı ile parçaları yapıştırmaları yeterli olacaktır.

Bu güzel çalışmayı çocuklarınızla yapmanızı öneririm. Böylece kartondan araba yapmak için hem çocuklarınızın el becerilerinin gelişmesine yardımcı olmuş olursunuz. Hem de maket oyuncak yaparak evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz.

Eskiden gazetenin ekinde verilen maket ev veya maket araba şablonlarını hatırlarsınız. Eskiden popülerdi ve neredeyse her hafta sonu gazeteler birbirleri ile yarışırlardı.

 
 

Ama artık günümüzde İnternet yaygın olduğu için bu tür çalışmaların şablonlarını ücretsiz olarak online bulabilmek mümkün. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz kartondan tosbağa araba maket şablonunun resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-tosbaga-araba-maket-sablonu

source : https://tr.pinterest.com/pin/509117932853810059/

 

Kartondan Minibüs Oyuncak Maket Şablonu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde karton minibüs yap, evde kartondan araba yap ve evde kartondan nasıl minibüs yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir