Kartondan Üçgen Hediye Paketi Yapmak

Evde kolay hediye paketi hazırlamak için çeşitli çalışmaları sizlere resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde paylaştım. Bu yazımda da yine paylaştığım kendin yap projesinde kartondan üçgen hediye paketi yapmak için resimli anlatım paylaştım. Çok güzel bir çalışma ve piramit şeklinde sürpriz paketleri hazırlayabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çok beğeniyorum.

Bu sayede sevdiklerimize güzel hediye paketleri hazırlayabiliyoruz. Mukavvadan piramit hediye paketi hazırlamak için öncelikle kullandığınız kartona veya sert kağıdın üzerine resimli anlatımdaki taslağı çizerek bu çalışmaya başlayabilirsiniz. Kartondan sürpriz paketi yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmaya benzer birçok çalışmayı kağıt karton bölümünde bulabilirsiniz. Yine bu yazımın hemen altında karşınıza benzer çalışmalar çıkacak, onları da inceleyebilirsiniz. Kartondan üçgen hediye paketi yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

kartondan-ucgen-hediye-paketi

Mukavvadan hediye paketi yapmak için paylaştığım çalışmada kartonu çiçek şeklinde kestikten sonra, orta merkeze kare, diğer yerlere üçgen şeklinde cetvel ile çizgi çektikten sonra katlama işlemine geçebilirsiniz. Zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapacağınızı düşünüyorum. Evde kartondan hediye paketi yapmak için şablonunu hazırladıktan sonra makas ile kesip hemen kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Evde kartondan üçgen hediye paketi yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • makas.
  • karton.
  • yapıştırıcı.
  • süs parçaları.

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra bu güzel çalışmayı sizde kolaylıkla evde hazırlayabilirsiniz. Kolay hediye paketi yapmayı öğrenerek sevdiklerinize sunacağınız hediyelerinizi harika sürpriz kutularda verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.diyncrafts.com/9513/homemade/40-amazing-christmas-gift-wrapping-ideas-can-make

 

Kumaştan Papyon Toka Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fabric bow buckle, kumaş kurdele toka ve kumaştan papyon toka hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir