Keçeden Anahtarlık Yapımı

Keçeden Anahtarlık Nasıl Yapılır?

Keçe kullanarak evinize şahane anahtar askısı, anahtarlık yapabilirsiniz. Keyifli bir çalışma mutlaka yapmalısınız. Keçeden ev şeklinde anahtarlık yapıp kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Evde kolay yapılan keçe anahtarlık çalışmalarını hemen bu içeriğin altındaki benzer yazılar bölümünden de ulaşabilirsiniz. Değişik keçe anahtarlık projelerini daha önce paylaştığımı dile getirmek isterim.

 
 

Farklı keçe anahtarlık çalışmalarını da buldukça yine sizlere paylaşacağımı da eklemek isterim. Birbirinden güzel keçe anahtarlık çalışmaları ile sizde güzel ve mutlu bir gün geçirebilirsiniz. Günün sonunda da yaptığınız çalışma ile kendinizle gurur duyabilirsiniz. Kolay gelsin.

Schlüsselanhänger Filz – keychains felt – porte-clés sentaient – portachiavi sentivano – nøgleringe følte – llaveros sintieron

 

Çoraptan Eldiven Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çorap eldiven yapımı, çoraptan eldiven nasıl yapılır ve çoraptan eldiven yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir