Makarnadan Süs Yapılışı

Makarnadan Süs Yapılışı

Makarnayı sadece yemiyorlar. Makarnalardan çeşitli süsler, takılar, objeler yapıyorlar. Evde makarnadan süs yapmak istiyorsanız bu güzel örnekler işinize yarayabilir. İnanın bende ilk gördüğümde hadi oradan dedim. Gerçekten de makarnalarla harika süsler yapılıyor. Tabi imkanınız el verdikçe bu tür çalışmalar yapın.

 
 

Yoksa makarnaları israf etmeyin derim. Makarnadan süs nasıl yapılır diyorsanız, altta ki örneklerden esinlenerek sizde aynılarını yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp minyatür olarak evinizde süs amaçlı sergileyebilirsiniz. Hatta boş vakitlerinizde bu tür çalışmalar yapabilir ve sizde kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz.

Kolay gözüken çalışmaların biraz sabır istediğini söylemeliyim. Çünkü kolay kırılgan oldukları için hata yapmanız halinde proje çöp olabilir. Bu yüzden dikkatli ve sabırlı olmanız gerekiyor. Kolay gelsin.

 

Gazoz Kapağından Kolye başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gazoz kapağı ile ne yapılır, gazoz kapağından kolye ve gazoz kapağından kolye yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir