Minyatür Arabalardan Duvara Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Minyatür Arabalardan Duvara Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Küçük büyük hepimizin evinde illaki bu küçük minyatür arabalardan vardır. Yoksa bile kırtasiyelerden küçük rakamlara farklı minyatür araba modellerini alabilirsiniz. Sanırım bu çalışma için sizlere 5-6 tane minyatür maket araba yeterli olacaktır. Öncelikle resimli örneklerde ” R ” harfi kullanılmış. Sanırım race yani yarış kelimesinden yola çıkarak böyle bir duvar süsü yapılmış. Siz daha farklı renkler kullanabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı çocuklarınız ile eğlenerek yapabilirsiniz.

 
 

Resimli anlatımda gösterildiği gibi yarış parkuru çizdikten sonra minyatür arabaları oluşturduğunuz panoya yapıştırmanız yeterli olacaktır. İnanın duvara astığınızda çok güzel bir dekoratif pano süsüne sahip olacaksınız. Özellikle çocuklarınızın odasına bu güzel çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Minyatür arabalardan duvara süs yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı çocuklarınız ile birlikte yapın ve hem eğlenin, hem de çocuklarınızı ne kadar çok sevdiğinizi bu çalışma ile tekrar tekrar gösterin.

source : http://www.craftcuts.com/community/for-kids/how-to-create-a-toy-car-letter/

Miniatur-Auto Dekorationen – décorations de voiture décoratifs – miniature car decorations

 

Kızlar için Mavi Örgü Elbise Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kız çocuk örgü elbise örneği, knit dress ve mavi örgü elbise modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir