OKUL ÖNCESİ ANLATIMLI KARTON HOROZ YAPMAK

Okul öncesi anlatımlı karton horoz yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaları sizde çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Hem yapımı kolay hem de bittiğinde güzel bir maket süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Kartondan horoz yapmak için daha önce tavuk veya civciv çalışması paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta kağıt tabaktan tavuk yapmak diye sitemizdeki arama kutusunda aratırsanız benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Hatta bu yazımın hemen altında horoz veya tavuk maketi yapmak için örnek çalışmalar da karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Okul öncesi çalışması olarak adlandırdığımız bu güzel çalışmayı maket olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Okul öncesi karton horoz yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza bu güzel çalışmayı yaparken yardımcı olabilirsiniz.

Benzer çalışmaları yine buldukça sizlere anlatımlı resim olarak paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

okul-oncesi-anlatimli-karton-horoz-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir