Parmak Kukla Yapılışı Resimli Örnekleri

Parmak Kukla Yapılışı Resimli Örnekleri

Bu yazımızda ise sizlere el kuklası yerine daha küçük kuklalar paylaşacağız. Bu kuklalar parmak kuklaları, çocuklarınızı eğlendirebileceğiniz farklı bir çalışma… Çok kolay yapılışları ile sizde evinizde çocuklarınız için hazırlayabilir ve onlarla oyunlar oynayabilirsiniz.

Bu makalemde örnek parmak kukla resimleri ile evde kolay parmak kukla yapılışını anlatan ders niteliğinde video da paylaştım. İzleyerek sizde evinizde çocuklarınıza kolaylıkla parmak kuklalar yapabilir ve onları sevindirebilirsiniz. Parmak kukla çalışmasını yapıp evinizi de süsleyebilirsiniz.

Yaptığınız parmak kuklaları sarkaç süs şeklinde de kullanabilirsiniz. Yapımı kolay olan birçok kukla çalışmasının yapımını ilerleyen günlerde yine bu başlık altında sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik sizleri örnek parmak kuklalarla baş başa bırakıyorum. Örnek parmak kukla resimlerinin ardından yapımını gösteren videoları izlemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

coraptan-kukla-yapilisi6

parmak-kukla-nasil-yapilir

parmak-kukla-nasil-yapilir2

parmak-kukla-nasil-yapilir3

 
 

parmak-kukla-nasil-yapilir4

parmak-kukla-nasil-yapilir5

parmak-kukla-nasil-yapilir6

 

Farklı çalışmaları ilerleyen zamanlarda yeniden paylaşacağız. Yeni kukla çalışmaları buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Eğer sizlerde evde bu tür kukla çalışmaları yapıyorsanız mutlaka bize https://www.facebook.com/makalepark üzerinden gönderin.

İsminizle çalışmanızı yayınlarız. Aynı zamanda bu parmak kukla çalışmalarını yapıp, turistik yerlerde kolaylıkla satabilir ve para kazanabilirsiniz. Değişik parmak yapmak istiyorsanız bu başlığı takibe alın ve arada bu başlığa bakmayı ihmal etmeyin. Bu arada değerli yorumlarınızı da esirgemezseniz sevinirim. Kolay gelsin.

Bau von Fingerpuppen – construction of finger puppets – construction de marionnettes à doigt

 

Çoraptan Kukla Yapılışı Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çorap kukla nasıl yapılır, çoraptan kukla nasıl yaparım ve çoraptan kukla yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir