Plastik Bileklikten İphone Kılıfı Yapmak

Plastik Bileklikten İphone Kılıfı Yapmak

Bu çalışma çok hoşuma gitti. Plastik bileklik ile çok güzel telefon kılıfları yapabilirsiniz. Üstelik yapımı oldukça basit ve pratiktir. Öncelikle plastik bileklikleri her yerde bulabilirsiniz. Resimli anlatımda plastik bileklikten iphone kılıfı yapmak isteyenlere adım adım çalışma tarif edilmiş. Bu çalışmayı samsung veya benzeri telefonlarda yapmak biraz zor olabilir. Çünkü sahip olduğunuz telefon kare yani iphone türünde olmalıdır. Böylece benzer telefonlarda da bu güzel kolay cep telefonu kılıfı yapma çalışmasını yapabilirsiniz.

Plastik bileklikten telefon kılıfı yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • plastik bileklik.
  • makas.

Resimli anlatımda gösterildiği gibi bilekliği telefonunuza giydirdikten sonra alt kısmı ile üst kısmında yer alan bölümleri kalemle işaretleyip, maket bıçağı veya makas ile o kısımları düzeltebilirsiniz. Zaten iphone telefonunda bir üstte birde alt kısımdaki yerler önemlidir. Kolaylıkla sizde bu çalışmayı yapıp renkli telefon kılıflarına sahip olabilirsiniz. Bu kılıf çalışması ile telefonunuzun arkasını veya camını koruyamazsınız ancak, koyduğunuz zeminlerde plastik kılıftan ötürü yükseklik olacağı için kenarları ve koyduğunuz kısmı kolay kolay zedelenmeyecek veya çizilmeyecektir.

 
 

Şimdi sizleri plastik bileklikten yapılan kılıf çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plastik-bileklikten-iphone-kilifi-yapmak

Bu tür kılıfları bulup satın almak mümkün. Ancak cep telefon kapakları pahalı olabiliyor. Bu yüzden daha ucuza bu plastik bileklikleri alıp, evde telefona kılıf olarak yapmak için kullanabilirsiniz. Böylece farklı renkte birçok telefon kılıfına da sahip olmuş olursunuz. Kolay gelsin.

source : http://m.duitang.com/people/mblog/58198930/detail/

 

Evde Telefon Kapak Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iphone kapak süsleme, samsun kapak süsleme ve şeffaf kapak süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir