Plastik Şişeden Yapılanlar

Plastik Şişeden Yapılanlar

Bu makalemde sizlere plastik şişe kullanılarak yapılan çalışmaları paylaştım. Bu makalemde paylaştığım örnek resimler arasında plastik şişeden ne yapılır sorunuza da cevaplar bulacaksınız. Yine aralarında plastik şişeden sepet yapımı ve plastik şişeden gece lambası yapılışı ile ilgili resimli anlatımları da ilerleyen makalelerimde sizlere resimli anlatımlarıyla paylaşacağım.

Öncelikle evimizde kullandığımız pet şişeden ev yapabileceğimizi, yine pet şişeden kelebek yapımı gibi değişik çalışmalar yapabileceğinizi unutmayın. Bu tür çalışmalar ile hem keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hem de çocuklarınıza değişik oyuncaklar yapmış olursunuz. Hatta pet şişeden bebek yapımı ve pet şişeden kumbara yapımı gibi çalışmaları sitemizde sıkça paylaşıyorum. Maket plastik kategorisine girecek olursanız bahsettiğim tüm çalışmaları ayrıntıları ile bulabilirsiniz. Bu makalemde sizlere plastik şişeden yapılanlarla ilgili birkaç örnek anlatımlı resim paylaştım. Umarım işinize yarar ve sizde evinizde bu tür çalışmalar yaparak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

 
 

Örnek resimler arasında plastik şişeden saksı çalışması benim en çok hoşuma gidenlerden birisidir. Birçok pet şişeyi iyice kesip bahçenizin bir duvarına veya balkonunuza harika saksılar olacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Yine pet şişeden süpürge yapımı ile ilgili çalışma da işinize yarayabilir. Özellikle bekar evleri veya şantiye gibi yerlerde plastik şişeden süpürge yaparak pratik bir şekilde etrafın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Dün paylaştığım bir yazımda plastik şişeden süsler yapabileceğinizi görmüştünüz. Yine bu yazımda paylaştığım birçok farklı plastik şişe çalışması hem hoşunuza gidecek hem de aralarından beğendiklerinizi evinizde keyifle yapmak isteyeceksiniz. Kolay gelsin.

Gördüğünüz gibi plastik şişelerden neler yapılıyor. Sizde evinizde boşalan ve atık konuma gelen plastik şişeleri değerlendirebilir ve böylesine güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Plastik şişe ile evinizde çok yararlı bir alet veya araç yapabilirsiniz. Bu makalemin sonunda karşınıza benzer yazılar çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneririm. Kolay gelsin.

source : http://diujungislam.blogspot.ru/2013/07/kreativiti-kitar-semula-botol-plastik.html

 

Pet Şişeden Çerez Kasesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bol en plastique, pet şişeden çerezlik ve plastic bowl hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir