Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım

Minyatür çalışmaları paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda ise yine farklı bir minyatür çalışması paylaşacağım. Tuvalet kağıdı rulosundan minyatür koltuk yapılışının anlatımlı resimlerinden yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Sitemizde kağıt karton kategorisinde ve kendin yap kategorilerinde birbirinden farklı tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda yer alan bağlantılardan da tuvalet kağıdı rulosu ile yapılan benzer çalışmalar belirecektir. İlgili bağlantılara tıklayarak, diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

 
 

Tuvalet kağıdı rulosunu genelde evimizde işe yaramaz diye atarız. Ancak atmadan önce sitemizde yer alan çalışmalara bir göz atmanızı ve beğendikleriniz için biriken tuvalet kağıdı rulolarını kullanabilirsiniz.

source : http://www.forum.dollplanet.ru/

Miniatur-Kartons – cartons décoratifs – miniature cartons

 

Toplam 35 Adet Hayvan Maket Şablonları 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. animal model templates, des modèles de modèles animaux ve hayvan maket şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir