Üçgen Peynir Kutuları ve Duvar Kağıtlarından Süs Yapılışı

Üçgen Peynir Kutuları ve Duvar Kağıtlarından Süs Yapılışı – Resimli Anlatım

Simit alırken yanında vazgeçemediğimiz tat olan ve üçgen kutusu olan peyniri çoğumuz severiz. Peki üçgen kap boşaldığında ne yaparız? tabi ki atarız. Ancak bu yazımızda sizlere üçgen kutuyu kullanarak nasıl dekoratif süsler yapabileceğimizi bu yazımızda paylaşacağız. Bu güzel çalışmayı evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde üçgen peynir kutuları ve duvar kağıtlarından süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda gösterildiği gibi sizde çok güzel süslemeler yapabilirsiniz.

Çeşitli süs yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde kendin yap kategorisinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Üçgen peynir kutusu dekoratif süs olarak şahane bir seçenektir. Çünkü kutusunun güzelliği ve üzerine eklenecek motifler ile şahane minik süsler haline getirilebilir. Üçgen peynir kutusu ile süs yapacağınız zaman elinizin altında daima tutkal olması gerekiyor. Çünkü yapacağınız süsün daha sağlam olması için tutkal şart.

 
 

ucgen-peynir-kutusundan-saklama-kutusu-yapimi

Bu minik süslemelerden sizde aklınıza ne geliyorsa yapabilirsiniz. Daha farklı çalışmalar ile bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle…

ornements miniatures – miniature ornaments – Miniatur-Ornamente

 

Yoğurt Tatlısı Tarifi Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay yoğurt tatlısı yapımı, evde revani tatlısı yapılışı ve evde yoğurt tatlısı nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir