Makrome Hamak Yapılışı – Resimli Anlatım

 

 

2

 

Makrome Hamak Yapılışı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere makrome ip ile hamak yapılışını anlatan resimler paylaşacağım. Bu güzel çalışmayı sizde kendi bahçeniz için yapabilirsiniz. Makrome ipten hamak yapımını anlatan resimli anlatımdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Makrome ile yapılan birçok çalışmayı sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda ise makrome ip ile takı yapmak yerine, makrome ipini kullanarak hamak yapılışını paylaşacağım.

 

 

Çok güzel bir çalışma ve mutlaka bahçesi olanlar yapmalı… resimli anlatımda gösterilen adımları takip ederek, sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve kaliteli bir hamak sahibi olabilirsiniz. Nette dolaşırken yabancı bir sitede gördüğüm bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Kolay gelsin.

source : http://www.ehow.com/how_12093464_make-crocheted-hammock.html

make hammock – faire hamac – machen Hängematte

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Karton Maske Şablonları 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Oya dedi ki:

    Bende. İş. Yapıp. Para. Kazanmak. İstıyorum

  2. Nuray dedi ki:

    oya hanımcım sitemizde yapabildiğiniz konuların altına da yorum ve iletişim bilgileri bırakırsanız, mutlaka size dönüşler olacaktır. umarım ve inşallah dilerim ki iş yapacak kişilere ulaşır ve nasiplenirsiniz. saygılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir