Makrome Hamak Yapılışı – Resimli Anlatım

bahceye-makrome-ipinden-hamak-yapimi-618x415

Makrome Hamak Yapılışı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere makrome ip ile hamak yapılışını anlatan resimler paylaşacağım. Bu güzel çalışmayı sizde kendi bahçeniz için yapabilirsiniz. Makrome ipten hamak yapımını anlatan resimli anlatımdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Makrome ile yapılan birçok çalışmayı sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda ise makrome ip ile takı yapmak yerine, makrome ipini kullanarak hamak yapılışını paylaşacağım.

Çok güzel bir çalışma ve mutlaka bahçesi olanlar yapmalı… resimli anlatımda gösterilen adımları takip ederek, sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve kaliteli bir hamak sahibi olabilirsiniz. Nette dolaşırken yabancı bir sitede gördüğüm bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Kolay gelsin.

source : http://www.ehow.com/how_12093464_make-crocheted-hammock.html

make hammock – faire hamac – machen Hängematte

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Makrome Hamak Yapılışı – Resimli Anlatım

  1. oya hanımcım sitemizde yapabildiğiniz konuların altına da yorum ve iletişim bilgileri bırakırsanız, mutlaka size dönüşler olacaktır. umarım ve inşallah dilerim ki iş yapacak kişilere ulaşır ve nasiplenirsiniz. saygılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*