Makrome İpi ve Boncuk Kullanarak Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Makrome İpi ve Boncuk Kullanarak Bileklik Yapmak

Bileklik hepimizin sevdiği en güzel aksesuarların daima başında gelmektedir. Bu yazımızda sizlere makrome ipi ve boncuk malzemesi kullanarak nasıl bileklik yapacağınızı anlatacağız. Makrome ipi ile boncuk kullanarak yapabileceğiniz bileklik çalışmasının sizlere resimli anlatımını ve videolu anlatımını bu yazıda paylaşacağım.

Sizde evinizde makrome ipiyle bileklik yapımını kolayca öğrenebileceksiniz. Diğer makrome ipinden bileklik yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizdeki kendin yap kategorisinden bulabilirsiniz. Evde kolay makrome ipi ve boncuk kullanarak bileklik yapmak istiyorsanız? paylaşacağım anlatımlı videoları mutlaka izleyin.

Makrome ipiyle bileklik yapılışını anlatan resimli anlatım ve videoyu mutlaka izleyin. Evde makrome ipi ve boncuk kullanarak bileklik yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. İsterseniz bu çalışmayı yapıp, arkadaşlarınıza hediye olarak da verebilirsiniz.

Makrome ipinden yapılan diğer çalışmaları merak ediyorsanız, sitemizde birçok makrome ipiyle yapılan çalışmaya ulaşabilirsiniz. Arama kutusuna makrome ipi yazmanız yeterli olacaktır. Aşağıda makrome ipiyle yapılan çalışmalara örnek resimler bulunuyor.

Çeşitli örnek resimlerle sizlere bu çalışma hakkında detaylı bilgiler de vermek istiyoruz.

 

 

makrome-ve-boncuk-kullanarak-bileklik-yapilisi

makrome-ve-boncuk-kullanarak-bileklik-yapilisi

Bu şahane bileklikten sizinde olsun ister misiniz? O halde resimlere göre yapın, yaptığınız bilekliğin bize resmini gönderin paylaşalım.

Makrome ipi kullanılarak yapılan diğer bileklik türlerinin videosu.

 

 

 

Macramearmband – macrame bracelet – bracelet en macramé

Daha önce paylaştığımız Keçe İle Kedi Dikmek Resimli ve Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir