MAKROME İPİNDEN BİLEKLİK NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Makrome ipinden bileklik nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımda paylaştığım çalışmayı muhakkak yapmalısınız. Bu gün paylaştığım kendin yap çalışmasında kısa sürede örgü bileklik yapmayı öğrenebileceksiniz. Daha önce de benzer örgü bileklik çalışmaları paylaşmıştım.

Anlatımlı paylaştığım bu güzel çalışma da kolay bileklik yapmanın formülü verilmiş. Adımları uygulayarak sizde çok kısa sürede harika bileklikler yapabilirsiniz. Daha önce de makrome ipinden bileklik yapımıyla alakalı birçok kez çalışma paylaşmıştım. Hatta anlatımlı video ve resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

Makrome bileklik yapmak için adımları uygulayarak sizde çok güzel arkadaş bileklik modeli yapabilirsiniz. Bu tür bileklik çalışmalarını fazlaca yapıp satabilir ve muazzam paralar da kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinize özel günlerde hediye olarak da sunabilirsiniz. Anlatımlı bileklik çalışmaları sayesinde hem eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

 

Hem de kısa sürede yapacağınız bileklik çalışmaları ile boş zamanlarınızı da değerlendireceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

makrome-ipinden-bileklik-nasil-yapilir

 

Daha önce paylaştığımız FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir