Makrome İpiyle Saksı Askılığı Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapılan saksı askılığı ile ilgili daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Hatta birkaç gün önce ipten sarkaç saksı askılığı yapmak için resimli bir anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda ise size yine aynı kategoride bir çalışma paylaştım.

Makrome ipiyle saksı askılığı yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda ipleri nasıl sıralayacağınız ve nasıl birbirine dolayacağınız açık bir şekilde gösteriliyor. Evde makrome ipinden sarkaç saksı askılığı yaparak evinizin balkonunda sevdiğiniz çiçekleri saksılarıyla birlikte asabilir ve dekoratif olarak balkonunuzu güzelleştirebilirsiniz.

Evinizin geniş bir balkonu varsa ve kuruluk veya çardak türü yerlere sahipseniz de bu güzel çalışmayı uygulayabilirsiniz. Evde kolay sarkaç saksı askılığı yapmak için benzer çalışmaları hemen bu yazımın sonunda karşınıza gelecek olan anlatımlı projelere ulaşarak da öğrenip yapmayı deneyebilirsiniz. Evde sarkaç saksı tutacağı yapmak için şimdi sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Makrome ipinden sarkaç saksı askılığı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

makrome-ipiyle-saksi-askiligi-yapmak

Evde makrome ipinden sarkaç süs yapmak içinde daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da ise makrome ipinden saksı askılığı yapmak isteyenler kolaylıkla nasıl yapılacağını öğrenip yapabilirler. Evde bu tür çalışmalar yaparak balkonunuzu veya evinizi güzelleştirebilirsiniz. Benzer sarkaç süs çalışmalarını sitemizde sürekli paylaşıyorum. Gerçekten sarkaç süsleme çalışmalarını çok beğeniyorum. Kolay gelsin.

source : https://www.bloglovin.com/blogs/craft-creativity-3044314/amplar-i-makrame-macrame-hanging-planters-4377105362

 

Daha önce paylaştığımız Renkli El İşi Kağıdından Kızılderili Oku Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir