MAKROME İPİYLE SANDALYE SARKAÇ SÜSÜ

MAKROME İPİYLE SANDALYE SARKAÇ SÜSÜ
MAKROME İPİYLE SANDALYE SARKAÇ SÜSÜ

Makrome ipiyle sarkaç süs motif

Makrome ipi kullanarak harika sarkaç süslerin yapıldığını görmüştük. Hatta bu gün sizlere değişik ve güzel motifli sarkaç süs çalışmasının ön hazırlığını gösteren şemayı paylaşmak istedim. Yapımı karışık gibi gözükebilir. Ancak aşamaları yerine getirirseniz harika olur ve kısa sürede biter.

Makrome ipini kolaylıkla bulabilir ve benzer iplerle de bu güzel sarkaç motifli süs çalışmasını yapabilirsiniz. Gayet başarılı ve güzel olan sarkaç süs motif işlemini değişik renkli ipler kullanarak da yapabilirsiniz. Hatta boncuk kullanabilir ve değişik süsleme tarzları ortaya çıkarabilirsiniz.

Makrome ipinden yapılan çalışmaları sitemizde çoğunlukla bulacaksınız. Yapımı gayet basit olan çalışmayı beğenerek yapacak ve evinizi süslemede kullanacaksınız. Hatta çalışmıyorsanız bu tür projeleri kendin yap mantığı ile üretip satabilir ve para kazanabilirsiniz.

MAKROME İPİYLE SANDALYE SARKAÇ SÜSÜ
MAKROME İPİYLE SANDALYE SARKAÇ SÜSÜ

Image source : liagriffith.com

Aşamaları karışık olsa da sandalye süsü olarak veya duvar süsü olarak bu şahane çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Gayet güzel gözüken çalışmada zorlanacak bir taraf fazla bulunmuyor. Hemen altta anlatımı bulunan yabancı da olsa video yer alıyor. Ona da bakın derim.

video source : https://www.youtube.com/channel/UCZwTg4y0yIGkIZU_WEDXUYg

Çalışmayı sabırsızlıkla işleyebilir ve hemen yaparak evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaparken askı niyetine bir sandalye kullanabilir ve bittikten sonra duvar sarkaç süsü veya kapı eşiği sarkaç süsü olarak da kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Güzel ve eğlenceli bir çalışma bence.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*