Mandaldan Sepet Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Mandaldan Sepet Yap

Mandallarla ve eski bir yoğurt kovasından harika bir sepet yapmak ister miydiniz? Görünüşü mükemmel, görenler bu sepeti nereden aldın diye sorabilir. Bu çalışmayı anlatan resimli anlatımlar ise aşağıda. Evde kolayca yapabileceğiniz bir çalışma olup, boş zamanınızı da değerlendirebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmalar sayesinde sizde evinizdeki eşyalardan çok değişik kullanışlı eşyalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kullanmadığınız eşyaları yenileyebilir ve onlara farklı görünümler kazandırabilirsiniz. Mandalla sepet süsleme çalışması olarak benzer çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneririm.

Bu güzel çalışma da yer alan malzemeler eminim ki evinizde vardır. Kolayca sizde yapabilir ve eğlenceli zaman geçirerek bu güzel çalışmayı ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

mandaldan-sepet-yapimi2

mandaldan-sepet-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız Pipetten Örme Sepet Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir