Mandalinadan Mum Yapımı

 

 

0

 

Mandalinadan Mum Yapımı

Portakaldan mum yapımını paylaşmıştık. Devam yazısı olarak sizlere bu makalemizde mandalina kullanarak mum yapılışını göstereceğiz. Resimli anlatıma bakarak eviniz için harika mumluklar yapabilirsiniz.

Mandalina kabuğundan mumluk yapmak için de kullanacağınız bu güzel anlatım sayesinde sizde evinize dekoratif güzel bir mumluk kazandırmış olacaksınız.

Bu tür çalışmaları kolayca yapabilir ve yaparken keyif de alabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışmayı resimli anlatıma göre ilerleyip, kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Adım adım mandalinadan mumluk yapmak gibi daha önce portakal kabuğundan mumluk yapma çalışması da paylaştığımı hatırlıyorum. O da hemen yazının altından karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

mandalinadan-mumluk-yapimi

mandalinadan-mumluk-yapimi2

mandalinadan-mumluk-yapimi3

 

 

mandalinadan-mumluk-yapimi4

mandalinadan-mumluk-yapimi5

mandalinadan-mumluk-yapimi6

mandalinadan-mumluk-yapimi7

mandalinadan-mumluk-yapimi8

die Mandarine Kerzen – the tangerine candles – les bougies de mandarine – le candele mandarino – Tangerine stearinlys – las velas mandarina

 

 

Daha önce paylaştığımız Çoraptan Kedi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir