Mandalinadan Mum Yapımı


mandalinadan-mumluk-yapimi-375x415

Mandalinadan Mum Yapımı

Portakaldan mum yapımını paylaşmıştık. Devam yazısı olarak sizlere bu makalemizde mandalina kullanarak mum yapılışını göstereceğiz. Resimli anlatıma bakarak eviniz için harika mumluklar yapabilirsiniz.

Mandalina kabuğundan mumluk yapmak için de kullanacağınız bu güzel anlatım sayesinde sizde evinize dekoratif güzel bir mumluk kazandırmış olacaksınız.

Bu tür çalışmaları kolayca yapabilir ve yaparken keyif de alabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışmayı resimli anlatıma göre ilerleyip, kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Adım adım mandalinadan mumluk yapmak gibi daha önce portakal kabuğundan mumluk yapma çalışması da paylaştığımı hatırlıyorum. O da hemen yazının altından karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

mandalinadan-mumluk-yapimi

mandalinadan-mumluk-yapimi2

mandalinadan-mumluk-yapimi3


mandalinadan-mumluk-yapimi4

mandalinadan-mumluk-yapimi5

mandalinadan-mumluk-yapimi6

mandalinadan-mumluk-yapimi7

mandalinadan-mumluk-yapimi8

die Mandarine Kerzen – the tangerine candles – les bougies de mandarine – le candele mandarino – Tangerine stearinlys – las velas mandarina

Çoraptan Kedi Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*