Mandalla Yapılan Süsler 2016


mandalla-yapilan-susler7-450x415

Bu yazımda sizlere mandalla yapılan süs çalışmalarını paylaştım. Gerçekten bildiğimiz mandallardan neler yapılıyor hayretle bakıyoruz. Evde klasik mandaldan yapılan çalışmaların nasıl yapıldığını anlatan çalışmaları kendin yap ve nasıl yapılır bölümlerinde paylaşmıştım. Hatta bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır.

Evde mandaldan kolay süs yapmak için paylaştığım çalışmaları sizde evinizde uygulayabilir ve harika çalışmalar yapabilirsiniz. Mandaldan yapılan süsler ile evinizi güzelleştirebilir veya çamaşırlarınızı asarken komşularınızı şaşırtabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını yapıp, turistik yerlerde kolaylıkla da satabilirsiniz.


Bu yazımda paylaştığım mandalla yapılan süsler 2016 yılına da damgasını vuracak. Yeni çalışmaları buldukça sizlere bu başlıktan paylaşmaya devam edeceğim. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize facebook sayfamızdan gönderebilirsiniz. Şimdi sizleri tahta mandaldan yapılan süslerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Gördüğünüz gibi ahşap mandaldan harika süsler yapılıyor. Yapmanız gereken tahta mandalları bir araya getirip, yukarıda paylaştığım çalışmalardan yararlanmak. Böylece sizde ahşap mandaldan süs çalışmaları yapabilirsiniz. Evde mandaldan süs yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara kendin yap ve nasıl yapılır bölümlerine göz atarak ulaşabilirsiniz.

Bu tür süs çalışmaları ile hem eğlenebilirsiniz. Hem de kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Evde mandal süsleme çalışmaları hem eğlenceli oluyor. Hem de yaptığınız çalışmalar bir nevi oyuncak veya süs olarak da kullanabilirsiniz. Evinizde süs çalışmaları yapıyorsanız bence mutlaka bu tür çalışmaları da denemelisiniz. Kolay gelsin.

Su Taşından Çiçek Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*