MAVİ BEBEK PATİK MODELİ ŞABLONU

 

 

0

 

Mavi bebek patik modeli şablonu arayanlar için paylaştım. Bu güzel kendin yap çalışmasında erkek bebek patik modeli olarak kullanabileceğiniz çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Örgü ile uğraşamam diyorsanız polar kumaşı veya benzer kumaşı alttaki şablondaki gibi terziye kestirebilir veya kendiniz de kesebilirsiniz.

Daha sonra şablondaki gibi yine birleşimleri yapıp çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Böyle güzel erkek patik örnekleri yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanların bu tür çalışmaları sevdiğini ve aradığını biliyorum.

 

 

Biraz da ondan paylaşmak istedim. Yararlanacağınız bu güzel çalışmaya benzer birçok örnek erkek patik modelleri de sitemizde bulunuyor. Hatta bu yazımızın altında birçok örnek örgü bebek patik modeline ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

mavi-bebek-patik-modeli-sablonu

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir