Mavi Boncuktan İple Kolye Yapmak

 

 

0

 

Evde kolye yapmak isteyen bayanlara hitap eden çok güzel bir çalışma paylaştım. Sizde evinizde zorlanmadan bu güzel çalışmanın aynısını veya benzerini yapabilirsiniz.

Öncelikle kolye ipi veya benzer bir ip bulup, renkli boncuk malzemesini de temin ettikten sonra resimli anlatımdaki adımları takip etmekle işe koyulabilirsiniz.

Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan yada hobi marketlerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Malzemeleri bir araya getirdikten sonra evinizde sizde zorlanmadan kolay bir şekilde mavi boncuktan iple kolye yapmak için resimli anlatımdaki tarifi uygulayabilirsiniz.

Yapılışı resimli anlatımda tane tane anlatılmış. Tek yapmanız gereken önce ipi örgü biçiminde içine mavi boncuk veya benzer boncuk malzemesini geçirerek işleme başlamanız.

 

 

Böylece evde mavi boncuktan kolye yapma işini kısa sürede tamamlamış olursunuz. Şimdi sizi evde boncuktan kolay kolye yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

mavi-boncuktan-iple-kolye-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193915

 

Daha önce paylaştığımız Bahçe Hortumundan Kapı Süsü Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir