Mavi Erkek Patik Modeli Yapmak Örnekli

 

 

0

 

Evde kolay erkek patik modeli yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel patik modelleri yapabilirsiniz. Evde mavi erkek patik modeli yapmak için daha önce paylaştığım resimli anlatım ve anlatımlı videolara sitemizdeki patik kategorilerinden ulaşabilirsiniz.

Mavi patik modeli örneği için paylaştığım bu yazımdaki resimli anlatımda yapılan patiğin örneği de verilmiş. Patik çalışması yapan bayanlar örneğini çıkarıp, aynısını yapabilirler. Aşama aşama nasıl yapıldığı gösterilmiş.

Resimli anlatımda tam detaylar verilmese de kabaca nasıl yapılacağını görebilirsiniz. Evde mavi erkek patiği yapmak için resimli anlatımda adım adım gösterilmese de sitemizdeki diğer kolay patik yapımı çalışmalarının anlatımlı videolarına ve resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu yazımın da altında karşınıza çıkan resimli anlatım ve diğer çalışmaları inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde erkek patik modeli yapmak için örnekli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

mavi-erkek-patik-modeli-yapmak-ornekli

source : http://postila.ru/id3844251/vs-o-vyazane-dlya-detey

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Örgü Kazak Deseni Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir