Mavi Erkek Patik Modeli Yapmak Örnekli


Evde kolay erkek patik modeli yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel patik modelleri yapabilirsiniz. Evde mavi erkek patik modeli yapmak için daha önce paylaştığım resimli anlatım ve anlatımlı videolara sitemizdeki patik kategorilerinden ulaşabilirsiniz.

Mavi patik modeli örneği için paylaştığım bu yazımdaki resimli anlatımda yapılan patiğin örneği de verilmiş. Patik çalışması yapan bayanlar örneğini çıkarıp, aynısını yapabilirler. Aşama aşama nasıl yapıldığı gösterilmiş.

Resimli anlatımda tam detaylar verilmese de kabaca nasıl yapılacağını görebilirsiniz. Evde mavi erkek patiği yapmak için resimli anlatımda adım adım gösterilmese de sitemizdeki diğer kolay patik yapımı çalışmalarının anlatımlı videolarına ve resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

Bu yazımın da altında karşınıza çıkan resimli anlatım ve diğer çalışmaları inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde erkek patik modeli yapmak için örnekli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

mavi-erkek-patik-modeli-yapmak-ornekli

source : http://postila.ru/id3844251/vs-o-vyazane-dlya-detey

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*