Mavi Örgü Patik Örneği – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Mavi Örgü Patik Örneği – Resimli Anlatım

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz güzel bir erkek patik örneğini paylaştım. Mavi örgü patik örneğinin resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Yapımı ayrıntılı bir şekilde anlatılmasa da patik yapımı ile ilgilenenler hemen örneği çözebilir ve mavi örgü erkek patiğini hemen yapabilirler. Mavi örgü patik yapılışı ile ilgili benzer çalışmaları ise bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak linklerden ulaşabilirsiniz.

Benzer çalışmaları sizlerde yapıyorsanız? bize sitemizde yer alan gönder yayınlayalım bölümünden iletebilirsiniz. Sizin gönderdiğiniz resimleri ve anlatımı sizin adınızla sitemizde sizden gelenler köşesinde yayınlarız. Mavi patik modelleri ile ilgili bilgi arıyorsanız? sitemizdeki patik modelleri kategorisinde istediğiniz patik modellerini bulabilirsiniz.

 

 

mavi-orgu-patik-ornegi-yapimi

source : http://klubochek.at.ua/

blue knit booties – chaussons en tricot bleu – blau stricken Booties

 

Daha önce paylaştığımız Minyatür Arabalardan Duvara Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. 6 Kasım 2016

    […] Bu yazımızda da yine benzer bir şekilde erkek bebek patik çeşitleri, erkek bebek modelleri, erkek bebek örnekleri […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir