Mavi Örgü Patik Örneği – Resimli Anlatım

mavi-orgu-patik-ornegi-yapimi-737x415

Mavi Örgü Patik Örneği – Resimli Anlatım

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz güzel bir erkek patik örneğini paylaştım. Mavi örgü patik örneğinin resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Yapımı ayrıntılı bir şekilde anlatılmasa da patik yapımı ile ilgilenenler hemen örneği çözebilir ve mavi örgü erkek patiğini hemen yapabilirler. Mavi örgü patik yapılışı ile ilgili benzer çalışmaları ise bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak linklerden ulaşabilirsiniz.

Benzer çalışmaları sizlerde yapıyorsanız? bize sitemizde yer alan gönder yayınlayalım bölümünden iletebilirsiniz. Sizin gönderdiğiniz resimleri ve anlatımı sizin adınızla sitemizde sizden gelenler köşesinde yayınlarız. Mavi patik modelleri ile ilgili bilgi arıyorsanız? sitemizdeki patik modelleri kategorisinde istediğiniz patik modellerini bulabilirsiniz.

mavi-orgu-patik-ornegi-yapimi

source : http://klubochek.at.ua/

blue knit booties – chaussons en tricot bleu – blau stricken Booties

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*