MELEK KANADI ŞAL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Melek-Kanadi-Sal-Yapimi

Tığ işi melek kanadı şal yapımı

Şal modelleri olarak sizlere değişik örgü işleri göstermiştim. Bugünde sizlere görünce çok beğendiğim oldukça farklı yapımı da çok basit olan bir şalın detaylı yapım aşamasını videolu anlatım olarak göstermek istiyorum.

Melek kanadı şal modeli tığ işi ile yapılan gösterişli ve şık bir model. Yapımı oldukça basit olan bu şal modeli boyunda çok şık duruyor. Çeyiz hazırlıkları yapanlar günlük kullanım için farklı bir şal modeli arıyorlarsa bu şal modeline göz atmalılar.

Bu şal modeli basit tığ işi teknikleri ile yapılan bir şal modeli ama bu şal modelinde dikkat edilmesi gereken küçük detaylar var. Bu nedenle videoda verilen anlatıma çok dikkat etmek gerekiyor. Zaten video içerisinde şalın yapımı ile ilgili tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar anlatılmış.  Özellikle sayılar hakkında detaylar verilmiş. Sizin yapmanız gereken tek şey buradaki anlatımı dikkatli bir şekilde takip etmektir.

Tığ işi şal modeli yapımı için burada renk geçişleri olan bir ip kullanılmış. Tığ olarak ise  numara tığ kullanılmış. Burada kullanılan ip ile şal modeli çok şık olmuş. Bu şalı sade renkler ile de yapabilirsiniz. Model çok şık olduğu için kullanılacak olan her iple bu şal modeli çok şık olacaktır.

Tığ işi melek kanadı şal modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCq2GZjRWOgpuD6dVqk3LSaA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*