MEYVE ŞEKLİNDE YASTIK YAPMAK

 

 

0

 

Evde kumaştan veya keçeden meyve şeklinde yastık yapmak için bu güzel çalışmayı sizlere sunmak istedim. Evinde yastıklara önem verenlerdenseniz, mutlaka bu çalışmayı incelemenizi tavsiye ediyorum. Meyve şeklinde yastık yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiğini paylaşmışlar.

Ben ilk gördüğümde çok beğendim ve yapmak istedim. Bu tür çalışmaları daha önce örnek olarak da paylaşmıştım. Evde nasıl yapacağınızı gösteren çalışmalara sitemizde sürekli ulaşabilirsiniz.

Meyve biçiminde yastık yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalar ise hemen bu yazının altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleriyle birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

meyve-seklinde-yastik-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız TAHTA MANDALDAN SALLANAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir