MİCKEY MOUSE BOYAMA RESMİ

 

 

0

 

Mickey mouse boyama resmi arayan küçük arkadaşlarımız olabilir. Onlar için bulduğum bu güzel ve sevimli boyama örnek sayfayı sizlerle de paylaşmak istedim. Çocuklarınıza çıktı alıp boyama kitabı haline getirebilirsiniz. Birçok ebeveyn bu tür resimlerin çıktısını A3 kağıtlara alarak çocuklarının pastel boyalarla onları boyamalarını sağlıyor.

Bu bence çok güzel bir işlem ve çocukların gelişimi için çok iyi bir marifet. Sizlerde çocuklarınıza bu tür kolay boyayabilecekleri çizgi film kahramanlarının resim boyama örnek sayfalarının çıktısını alıp, onlara el becerilerini geliştirmeleri için fırsat tanıyabilirsiniz.

 

 

Kolay boyama sayfalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve çocuklarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Benzerleri ise altta yer alıyor. Onları da incelemeden geçmeyin. Kolay gelsin.

source : pinterest

mickey-mouse-boyama-resmi

 

 

Daha önce paylaştığımız HARFLİ NOTLU RESİM ALBÜMÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir