MİCKEY MOUSE BOYAMA RESMİ

1x1.trans

Mickey mouse boyama resmi arayan küçük arkadaşlarımız olabilir. Onlar için bulduğum bu güzel ve sevimli boyama örnek sayfayı sizlerle de paylaşmak istedim. Çocuklarınıza çıktı alıp boyama kitabı haline getirebilirsiniz. Birçok ebeveyn bu tür resimlerin çıktısını A3 kağıtlara alarak çocuklarının pastel boyalarla onları boyamalarını sağlıyor.

Bu bence çok güzel bir işlem ve çocukların gelişimi için çok iyi bir marifet. Sizlerde çocuklarınıza bu tür kolay boyayabilecekleri çizgi film kahramanlarının resim boyama örnek sayfalarının çıktısını alıp, onlara el becerilerini geliştirmeleri için fırsat tanıyabilirsiniz.

Kolay boyama sayfalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve çocuklarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Benzerleri ise altta yer alıyor. Onları da incelemeden geçmeyin. Kolay gelsin.


source : pinterest

mickey-mouse-boyama-resmi-2

HARFLİ NOTLU RESİM ALBÜMÜ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*