MİCKEY MOUSE ETAMİN ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Mickey mouse etamin örneği arayanlar olur diye, bu güzel örneği paylaşmak istedim. Kendin yap çalışmaları olarak sitemizde birçok şeklin etamin örneğine ulaşabilirsiniz.

Oyuncak etamin örnekleri, eşya etamin örnekleri ve çiçek etamin örnekleri gibi birçok örneğe sitemizde kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan etamin kategorisinde aklınızın almayacağı kadar paylaşımda bulunduğumu belirtmek isterim.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Yeni etamin örneklerini buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Hem kolay yapımı sayesinde zorlanmadan kısa sürede yapabileceksiniz.

Hem de anlatımlı olması sayesinde yaptığınız etamin işleme çalışmalarında zorlanmadan kısa sürede kullanabileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve basit örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

mickey-mouse-etamin-ornegi

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir