MİNİ DEFTER KOLYE YAPMAK

 

 

0

 

Mini defter kolye yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde yapmalısınız. Kendin yap çalışması olarak daha önce de minyatür kolye yapımı ile ilgili birçok çalışmanın detaylı anlatımını gösteren çalışmalar paylaşmıştım. Onları da inceleyebilir ve adım adım anlatımından yararlanarak yapabilirsiniz.

Mini defter kolye yaparak kullanabilir ve takı olarak kullandığınız süs malzemesini sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Bu tür çalışmalar her zaman değerli olmuştur. Yapıp satabilir ve küçükte olsa güzel paralar kazanabilirsiniz.

 

 

Evde boş zamanınızı değerlendirip, bir şeyler yapmak istiyorsanız bu güzel mini defter kolye çalışmasını kesinlikle yapmalısınız. Bu tür takılar hem anlam içerir. Hem de sevdiğiniz kişilere içine not yazarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

mini-defter-kolye-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız FOTOĞRAF BASKILI ALTLIK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir