MİNİMON İĞNEDANLIK ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Keçeden minimon oyuncak yapmak için daha önce benzer birçok çalışmanın detaylı anlatımını paylaşmıştım. Hatta kumaştan minion oyuncak nasıl yapılır diyenler için anlatımlı resimleri hemen sitemizde yer alan oyuncak kategorisi ile kendin yap bölümünden ulaşabilirsiniz.

Benzer minimon oyuncak örneklerine hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Minimon iğnedanlık örneği olarak paylaştığım bu çalışmanın anlatımı veya videolu nasıl yapılacağını gösteren çalışmasını bulamadım.

Ancak bulduğumda hemen bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Sitemizin tanıtımında da kullandığımız minimon karakterlerini hem çocuklar seviyor.

Hem de çok şirinler olduğu için minimon oyuncağı veya minimon süslerini gördükçe yapımını anlatan resimlerle birlikte anlatımlı videolarını sitemizde paylaşıyorum.

 

 

Şimdi sizleri örnek minimon iğnedanlık modeli ile baş başa bırakıyorum. Belki yapmak isteyenler için bir fikir olabilir. Kolay gelsin.

minimon-ignedanlik-ornegi

source : http://www.repiny.com/pin-7368.html

 

 

Daha önce paylaştığımız TREN YOLU ÖRNEĞİ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir