Minyatür Arabalardan Duvara Süs Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Minyatür Arabalardan Duvara Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Küçük büyük hepimizin evinde illaki bu küçük minyatür arabalardan vardır. Yoksa bile kırtasiyelerden küçük rakamlara farklı minyatür araba modellerini alabilirsiniz. Sanırım bu çalışma için sizlere 5-6 tane minyatür maket araba yeterli olacaktır. Öncelikle resimli örneklerde ” R ” harfi kullanılmış. Sanırım race yani yarış kelimesinden yola çıkarak böyle bir duvar süsü yapılmış. Siz daha farklı renkler kullanabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı çocuklarınız ile eğlenerek yapabilirsiniz.

 

 

Resimli anlatımda gösterildiği gibi yarış parkuru çizdikten sonra minyatür arabaları oluşturduğunuz panoya yapıştırmanız yeterli olacaktır. İnanın duvara astığınızda çok güzel bir dekoratif pano süsüne sahip olacaksınız. Özellikle çocuklarınızın odasına bu güzel çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Minyatür arabalardan duvara süs yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı çocuklarınız ile birlikte yapın ve hem eğlenin, hem de çocuklarınızı ne kadar çok sevdiğinizi bu çalışma ile tekrar tekrar gösterin.

source : http://www.craftcuts.com/community/for-kids/how-to-create-a-toy-car-letter/

Miniatur-Auto Dekorationen – décorations de voiture décoratifs – miniature car decorations

 

Daha önce paylaştığımız Kızlar için Mavi Örgü Elbise Modeli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir