Minyatür Çalışmalar 2016

minyatur-calismalar11-640x415

Minyatür Çalışmalar 2016

Birbirinden güzel minyatür çalışmalar arıyorsanız, bu güzel örnekler işinize yarayacak gibi duruyor. Ben minyatür işlerini çok seviyorum. Hem güzel çalışmalar oluyorlar. Hem de kısa sürede yapıldıkları için insana keyif veriyor. Bazı minyatür işleri sabır isterken, bazıları da kısa sürede tamamlanabiliyor.

Altta paylaştığımız örneklerden belki yapmış olabilirsiniz. Yada yapmayı düşünebilirsiniz. Birçoğunun yapımını anlatan detaylı anlatımlar sitemizde yer alıyor. Hemen bu yazımın altında da benzerlerinin yapımını anlatan tariflere ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyerek çok güzel minyatür maket çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Evde kolay minyatür maket yapmak için paylaştığım anlatımlardan öğrenerek sizde minyatür sanatıyla uğraşarak kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*