Minyatür Çalışmalar 2016

 

 

0

 

Minyatür Çalışmalar 2016

Birbirinden güzel minyatür çalışmalar arıyorsanız, bu güzel örnekler işinize yarayacak gibi duruyor. Ben minyatür işlerini çok seviyorum. Hem güzel çalışmalar oluyorlar. Hem de kısa sürede yapıldıkları için insana keyif veriyor. Bazı minyatür işleri sabır isterken, bazıları da kısa sürede tamamlanabiliyor.

 

 

Altta paylaştığımız örneklerden belki yapmış olabilirsiniz. Yada yapmayı düşünebilirsiniz. Birçoğunun yapımını anlatan detaylı anlatımlar sitemizde yer alıyor. Hemen bu yazımın altında da benzerlerinin yapımını anlatan tariflere ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyerek çok güzel minyatür maket çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Evde kolay minyatür maket yapmak için paylaştığım anlatımlardan öğrenerek sizde minyatür sanatıyla uğraşarak kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Minyatür Şemsiye Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir