Kibrit Kutusundan Minyatür Sehpa Yapmak

Minyatür çalışmaları çok seviyorum ve gerçekten eğlenceli çalışmalar ortaya çıkabiliyor. Evde kibrit kutusu kullanarak minyatür dolap veya küçük çalışmalar yapabilirsiniz. Bu sanatı yapanları anlayabiliyorum. Çünkü epey uğraştırıcı ama keyifli bir uğraş sonucu harika bir minyatür çalışma ortaya çıkabiliyor. Bu tür çalışmaları biraz pahalıya satmalarını anlamak gerek. Çünkü epey zaman harcayan çalışmalar ama gerçekten güzel ve eğlenceli tamamlanmaktadır. Sizde minyatür çalışmalarla uğraşmayı seviyorsanız sitemizde minyatür projeler bölümünde birçok minyatür işleri, çalışmaları ve projeleri bulabilirsiniz. Resimli anlatımlarıyla birlikte sizde nasıl yapılacağını anlatımdan yola çıkarak kolaylıkla sizde yapımını öğrenebilirsiniz. Minyatür projeler bakımından bu paylaştığım çalışma hoşunuza gidecek güzel bir örnek olabilir. Kibrit kutusundan minyatür dolap yapmak isteyenler bu güzel çalışmanın resimli anlatımından yola çıkarak sizde kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Şimdi sizleri kibrit kutusundan minyatür sehpa yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

kibrit-kutusundan-minyatur-sehpa-yapmak

Yapımı kolay gibi gözükse de biraz uğraştırıcı bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu tür çalışmalarla uğraşıyorsanız ve sizde evinizde minyatür sehpa yapmak için örnekler arıyorsanız bu resimli anlatım işinize yarayabilir. Kolay gelsin.

source : http://www.surprisediy.com/diy-220.html

 

Evde Origami Çanta Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan çanta yapmak, kartondan çanta yapmak ve kolay çanta yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir