MİNYATÜR HASIR SEPET NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Evde minyatür hasır sepet nasıl örülür diyenler için çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Daha önce minyatür sanatıyla ilgili çeşitli paylaşımlarım olmuştu.

Evde kolay minyatür hasır sepet yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Evde minyatür sepet yapmak için örgüde kullanacağınız malzemeleri hobi marketlerden veya incik boncuk satan yerlerin dışında nalbur dükkanlarından da bulabilirsiniz.

Minyatür işler yapmak isteyenler için sitemizde yer alan minyatür kategorisinde birçok değişik çalışmanın yapılışını gösteren resimli anlatım ve anlatımlı videolar bulunuyor.

Sizde çalışmaları inceleyebilir ve aynısından kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde minyatür hasır sepet yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Benzerleri hemen altta karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

minyatur-hasir-sepet-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7370.html

 

Daha önce paylaştığımız BAYKUŞ MOTİFLİ ÖRGÜ NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir