MİNYATÜR PATİK YAPMAK

 

 

0

 

Minyatür patik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Evde minyatür çalışmalar yaparak zaman geçirenlerdenseniz, bu güzel çalışmayı da seveceksiniz. Minyatür patik yapıp süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Anlatımlı minyatür patik yaparak çocuk odasına sarkaç süs olarak da asabilirsiniz.

Minyatür patik yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Aynı zamanda minyatür yapmak yerine gerçek bebek patiği yapmada da bu güzel anlatımı kullanabilirsiniz.

 

 

Malzemenizi temin ettikten sonra minyatür patik çalışmasını yaptıktan sonra fazlaca yaptığınız minyatür patikleri satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Süs amaçlı yaptığınız minyatür patik çalışmasını bebeği olanlara da sevindirici hediye olarak sunabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

minyatur-patik-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir