Minyatür Şemsiye Nasıl Yapılır?

1x1.trans

Minyatür Şemsiye Nasıl Yapılır?

Bir önceki paylaşımımızda sizlere tel ve yünden küçük minyatür şemsiye yapılışı ile ilgili anlatım sunmuştuk. Bu yazımızda da yine minyatür şemsiyeden devam ediyoruz. Küçük minyatür çalışmalardan hoşlananlar için güzel bir paylaşım. Altta malzemeler yer alıyor.

Evinizde olmayan malzeme olduğunda kendinize göre uydurabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapıp süs olarak evde kullanabilirsiniz. Yada fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Benzer minyatür işlerini sitemizde bolca bulabilir ve hepsinin yapılışından yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Malzemeler :

– naylon veya bez parçası.
– toplu iğne.
– tel parçası.
– yapıştırıcı.

minyatur-semsiye-yapimi

minyatur-semsiye-yapimi2


minyatur-semsiye-yapimi3

minyatur-semsiye-yapimi4

minyatur-semsiye-yapimi5

machen kleinen Regenschirm – make small umbrella – faire petit parapluie – fare piccolo ombrello – foretage små paraply – hacer pequeño paraguas

Tel ve Yünden Minyatür Şemsiye Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*