Minyatür Şemsiye Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Minyatür Şemsiye Nasıl Yapılır?

Bir önceki paylaşımımızda sizlere tel ve yünden küçük minyatür şemsiye yapılışı ile ilgili anlatım sunmuştuk. Bu yazımızda da yine minyatür şemsiyeden devam ediyoruz. Küçük minyatür çalışmalardan hoşlananlar için güzel bir paylaşım. Altta malzemeler yer alıyor.

Evinizde olmayan malzeme olduğunda kendinize göre uydurabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapıp süs olarak evde kullanabilirsiniz. Yada fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Benzer minyatür işlerini sitemizde bolca bulabilir ve hepsinin yapılışından yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Malzemeler :

– naylon veya bez parçası.
– toplu iğne.
– tel parçası.
– yapıştırıcı.

minyatur-semsiye-yapimi

minyatur-semsiye-yapimi2

 

 

minyatur-semsiye-yapimi3

minyatur-semsiye-yapimi4

minyatur-semsiye-yapimi5

machen kleinen Regenschirm – make small umbrella – faire petit parapluie – fare piccolo ombrello – foretage små paraply – hacer pequeño paraguas

Daha önce paylaştığımız Tel ve Yünden Minyatür Şemsiye Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir