Evde Yumurta Süsleme Sanatı 2016

Evde Yumurta Süsleme Sanatı 2016

Evde yumurta süsleme sanatı ile ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım örnekler çok hoşunuza gidecek. Eğer sizde evinizde yumurta işleme sanatı ile uğraşıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım örneklerden esinlenebilirsiniz. Yumurta süsleme sanatı ile harika çalışmalar yapılmakta… önceki paylaşımlarımda da sizlere çok güzel yumurta süsleme sanatı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere evde yumurta süslemesi ile ilgili güzel paylaşımlarda bulunacağım. Sizde bu tür sanat çalışmaları yapıyorsanız ve evinizde yumurta süsleme işleriyle uğraşıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım modeller çok hoşunuza gidecek. Evde yumurta süsleme sanatı ile ilgili örnek çalışmalar ise şöyle ;

 
 

source : http://mildirectory.com/cherish-easter-day-by-hunting-the-pig-easter-egg-decorating/

Ei Dekoration – egg decoration – décoration d’oeuf

 

Evde Pimaş Borularından Duvara Raf Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde pimaş borudan raf yapılışı, evde pimaş borudan raf yapımı ve evde pimaş borulardan dekoratif raf yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ayşe diyor ki:

    bazı fikirler çok güzelmiş bayıldım ya bazıları tam benlikmiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir