2015 Gelin Ayakkabısı Modelleri

2015 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Evlilik telaşı ile gün sayan gelin adayları için 2015 Sonbahar/Kış trend gelinlik ayakkabısı modellerini araştırdık. Gelin adayları en özel günlerinde saçlarının ucundan tırnaklarına kadar kusursuz olmak ister. Gelinlik en büyük parça olsa da duvak, saç ve ayakkabıda büyük bir özenle seçilmelidir. Öncelikle gelinlik ayakkabısı seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor.

1

 
 

Gelinlik modelinize göre ayakkabı tercihi yapmalısınız. İlk olarak eğer gelinliğiniz abartılı bir model ise ayakkabınızı sade tutmanız gerekiyor. Kabarık yada çok fazla taşlı modellerde abartı ayakkabı kullanmak sizi şık bir görünümden ziyade rüküş bir görünüme koyacaktır. 2015 Sonbahar/Kış gelin ayakkabısı modellerinde bu sezon gümüş renkteki modeller öne çıkıyor. Önü açık gümüş renkli ve önünde taş bulunan modeller bu sezon baya trend oldu. Bir diğer trend gelin ayakkabı modeli ise kemik rengi ve bilekten parmaklara doğru taş detaylı olan modeller oldu. Kemik rengi gelin ayakkabıları bu sezon sıkça tercih edilen beyaz renkten daha fazla tercih edilmeye başlandı. Gelin ayakkabıları arasında sıkça görmeye alıştığımız ön tarafı sade sadece topuk kısmı şık taşlarla işlenmiş modellerde daha sade gelinlik modellerinin altında tercih ediliyor.

Bu sezon genel olarak baktığımızda gelin ayakkabısı modellerinde daha çok gümüş renkli ve taşlı işlemelere sahip olan modeller öne çıkıyor. Gelin ayakkabınızı seçerken belirttiğimiz gibi gelinliğiniz ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

 

Deterjan Kutusundan Telefon Şarj Askılık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deterjan kutusundan şarj asma, deterjan kutusundan şarjlık yapmak ve deterjan kutusundan yapılanlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir